Par kravu ekspedēšanu Eiropas teritorijā

Kur atrodas vagons?

Firma SIGIS  piedāvā tīmekļa pakalpojums, kas ļauj noteikt iekrautu un tukšu vagonu un konteineru dislokāciju  Krievijas Federācijas (Krievijas), Baltkrievijas Republikas, Ukrainas, Moldovas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Turkmenistānas, Latvijas Republikas (Latvijas), Lietuvas Republikas (Lietuvas), Igaunijas Republikas (Igaunijas), Kirgīzas Republika, Azerbaidžānas, Mongolijas, Gruzijas un Somijas teritorijā.
Šādi tīmekļa pakalpojumi ir nepieciešami ekspeditoriem, loģistikas un iepirkumu speciālistiem, kravu saņēmējiem, kravu nosūtītājiem, vagonu  īpašniekiem un visiem, kas nodarbojas ar vagonu tehnisko apkopi.
Informācija tiek sniegta tikai oficiālajiem dzelzceļa transporta pakalpojumu lietotājiem uz pilnvaras pamata, kas izdota uz  mūsu vārda un paredzēta dzelzceļiem.

Mēs izstrādājām  jaunu ērtu  vagonu un konteineru izsekošanas portāla interfeisu. Daudziem klientiem mūsu tīmekļa pakalpojumi ļauj ietaupīt dārgās darba stundas.

Patlaban vagonu izsekošanas pakalpojums ir būtiski atjaunināts. Jaunajā pakalpojuma versijā ir krasi mainīts dizains un pievienotas vairākas mūsu klientiem nepieciešamās funkcijas.

Sistēmas modernizācijas rezultātā ir iegūts ērts un praktisks pakalpojums, kas neprasa instalāciju lietotāju lokālajos datoros.

Pakalpojuma darbību pastāvīgi uzmana vairāki speciālisti, nodrošinot operatīvu atbildi uz klientu jautājumiem.
Mūsu galvenie pakalpojumi ir:
• steidzama vagonu meklēšana ​​dzelzceļu tīklā, informācijas iegūšana par to atrašanās vietu 5-15 minūšu laikā.
vagona vai konteinera izsekošana viena brauciena laikā no sākumpunkta līdz galapunktam, regulāri atjauninot datus (vienam reisam).
vagona vai vagonu izsekošana viena mēneša laikā ar papildu pagarinājumu.
Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam, sazinieties ar kompānijas speciālistiem pa tālr.: +(371) 67792007 vai e-pastu sales@sigis.lv.